Kurs standardowy

Cena za lekcję:

46,00 zł

Liczba lekcji
Zamów teraz
0 zł

Masz pytanie?

lub 784 356 387

FAQ Napisz maila

Zależy Ci na systematycznym doskonaleniu języka ogólnego? Przygotowujesz się do egzaminu lub wyjazdu za granicę?

Ten kurs jest dla Ciebie. Przygotujemy Cię do wybranego egzaminu na każdym poziomie oraz poruszymy wszystkie wskazane przez Ciebie tematy z zakresu ogólnego.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby dlatego też nie korzystamy z gotowych kursów. Cenimy indywidualne podejście do słuchacza. Nasz lektor oceni Twój poziom i skroi kurs według podanych wskazówek. Przygotuje interesujące materiały oraz sprawi, że omawiany materiał zostanie przyswojony łatwiej i przyjemniej niż kiedykolwiek. Po każdej lekcji zostanie sporządzony raport informujący nad czym możesz pracować samodzielnie, aby znacznie przyspieszyć proces nauki.

Dzięki temu w krótkim czasie zaczniesz cieszyć się swoim rozwojem językowym. Będziesz rozumieć i mówić więcej. Z łatwością osiągniesz założony wynik na egzaminie a Twoi znajomi będą zazdrościć Ci akcentu. Cena za 60min lekcji.

Pamiętaj, że możesz ograniczyć koszty lekcji dołączając do grupy osób z podobnymi potrzebami lub zapraszając do nauki znajomych.

Pamiętaj, że możesz ograniczyć koszty lekcji polecając nas znajomym.

chatterbox

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012 - 2020

Realizacja

spacestudio

softmine