Lektorzy

 

Tomasz Regulski, tom@chatterbox.pl

Absolwent  filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, lektor i administrator serwisu chatterbox.pl. Interesuje się nowoczesnymi technologiami multimedialnymi w nauczaniu. W wolnych chwilach biega, pływa i gra w tenisa. W każdej sytuacji znajduje coś pozytywnego.

 

 

 

Judyta


Judyta Pacyna, judyta.p@chatterbox.pl

Absolwentka filologii angielskiej na UW, lektor i asystent biura chatterbox.pl Lubi skandynawskie thrillery, góry, escape roomy oraz poczucie humoru Andrzeja Poniedzielskiego. Skakała już na trampolinach, bungee oraz ze spadochronem.

  

 

 


Judyta Senyk - Baran, judyta@chatterbox.pl

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończyła dwie specjalizacje: tłumaczeniową i nauczycielską.  Do jej zainteresowań oprócz języków obcych należy gra na fortepianie.

 

 


Sylwia Sabała, sylwia@chatterbox.pl

Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od kilku lat zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego i angielskiego wśród dzieci i młodzieży. Poza językami obcymi do jej zainteresowań należą muzyka alternatywna, podróże małe i duże, jazda rowerowa oraz zwierzęta.

 

 

 

Aleksandra  Światała, aleksandra@chatterbox.pl

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia hiszpańska, obecnie kontynuuje edukację na studiach magisterskich. Posiada doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i w tłumaczeniu (z j. polskiego na j. hiszpański oraz z j. hiszpańskiego na j. polski). W kręgu jej zainteresowań znajdują się literatura, kino, podróże oraz piłka nożna.

 

 

Magdalena Siuda, magda@chatterbox.pl

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, lektor z doświadczeniem w nauczaniu oraz absolwentka studiów podyplomowych o kierunku Business English. Interesuje się kulturą amerykańską. Uwielbia czekoladę, fotografię i dobre poczucie humoru.

 

 

 

 

Ewelina Szoka, ewelina@chatterbox.pl

Absolwentka filologii angielskiej UWM, lektor i tłumacz języka angielskiego. Interesuje się psycholingwistyką, kulturą wschodu oraz literaturą modernizmu. Uwielbia dalekie podróże.

chatterbox

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012 - 2019

Realizacja

spacestudio

softmine