FAQ

informacje ogólne:


1.Co to jest wirtualny pokój?

Wirtualny pokój jest to miejsce w którym prowadzone są lekcje chatterbox.pl. W wirtualnym pokoju, lektor prezentuje swoje materiały w postaci video, audio, obrazu lub dokumentu (w zależności od tematu lekcji). Dzięki kamerce internetowej,  sprawnie i z łatwością komunikujesz się ze swoim lektorem. Na wspólnej tablicy możesz rysować, pisać, komentować. Do Twojej dyspozycji jest również chat, za pośrednictwem, którego można wymieniać się linkami lub wykonywać różnorodne ćwiczenia językowe.2. Jakie wymagania techniczne muszę spełnić, aby móc korzystać z lekcji?

Wirtualny pokój działa prawidłowo na wszystkich platformach z zainstalowanym Flash Playerem 10 (lub wyższym). Można go bez problemu używać wykorzystując którąkolwiek z popularnych przeglądarek, np.: Firefox, MSIE 8 czy Chrome.3. Jakich języków mogę się uczyć w chatterbox.pl?

Jest to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i rosyjski.4. Czy mogę kupić np. 2 lekcje?

Tak, oczywiście, możesz kupić nawet jedną lekcję. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też nie podpisujemy umów. Dzięki temu możesz kontrolować swoje wydatki na naukę, masz wolność i swobodę.5. Dlaczego nie oferujemy gotowych kursów np. semestralnych?

Chcemy, aby jedynym czynnikiem wiążącym naszą współpracę była jakość usług. Dajemy Ci wolność wyboru. Ponadto, uważamy, że każdy ma inne potrzeby i trudno jest zastąpić to jednym kursem dla wszystkich. Dlatego też, każda lekcja jest częścią szczegółowo przygotowanej strategii nauczania opartej o Twoje preferencje dotyczące nauki języka obcego.


6. Jakie usługi oferuje chatterbox.pl?

Przede wszystkim oferujemy usługi nauczania języków obcych online lub z dojazdem. W naszej ofercie znajdują się kursy języka biznesowego, ogólnego jak również konwersacje. Zajmujemy się także tłumaczeniami tekstów oraz pisaniem prac domowych lub innych prac związanych z obsługiwanymi językami obcymi.


7. Dlaczego nie podpisujemy żadnej umowy z naszymi kursantami?

Wyznajemy zasadę, że jakość naszych usług będzie jedynym czynnikiem wiążącym współpracę z klientem. Dlatego też, w każdej chwili możesz zrezygnować z naszych usług, masz wolność wyboru i swobodę, a my dokładamy wszelkich starań, żeby taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.


8. Czy mogę uczyć się w grupie?

Tak, oferujemy kursy grupowe w maksimum 5 osób. Możesz samodzielnie zgłosić własną grupę lub wysłać zapytanie o dołączenie do grupy osób o podobnych potrzebach. Za zgłoszenie własnej grupy otrzymasz rabat.


9. Warsztaty- co to jest ?

Są to tematyczne lekcje przygotowane przez naszych lektorów. Warsztaty mają określoną datę i godzinę i są to zajęcia grupowe. Na warsztatach możesz poćwiczyć określone zagadnienia. Jedna lekcja to jeden temat. Warsztaty mogą poruszać zagadnienia gramatyczne, słownictwo, bądź być swego rodzaju konwersacją na tematy okolicznościowe. Jeżeli masz pomysł na warsztat w którym chciałbyś uczestniczyć napisz do nas( link)


10. kurs pisania- co to jest?

Kurs pisania jest to mailowy kurs, dzięki któremu możesz ćwiczyć wszelkie formy pisane z języka obcego. Na przykład wypracowania potrzebne na maturę lub inne egzaminy. Lektor przygotowuje zadania wraz z objaśnieniem, wysyła je na Twoją skrzynkę pocztową. Twoim zadaniem jest napisanie pracy i odesłanie do lektora. Lektor ją sprawdza, nanosi poprawki i komentarze oraz sporządza notatkę z informacją nad czym możesz jeszcze popracować. Koszt kursu liczony jest w minutach czasu pracy lektora, nie mniej jednak minimalną jednostką jest 60min.


11. Dlaczego nasze kursy są są bardziej efektywne od tradycyjnych?

Podczas tradycyjnych kursów rzadko się zdarza, że lektor korzysta z autentycznych materiałów mulimedialnych. W przypadku lekcji online w chatterbox.pl lektor niemalże cały czas używa takich pomocy. Obecność filmów, audio i obrazów oraz pełna interaktywność wirtualnego pokoju to największe atuty lekcji przez nas prowadzonych.


12. Co się stanie jeżeli będę miał przerwę w dostawie internetu?

Według regulaminu chatterbox.pl jeżeli problemy techniczne leżą po stronie kursanta, ale nie są od niego zależne, lekcja podlega odrobieniu w innym terminie.


13. Czy mogę anulować termin lekcji?

Tak, możesz to zrobić nie później niż 24h przed planowaną lekcją. Wtedy anulowana lekcja podlega odrobieniu w innym terminie. Jeżeli nie odwołasz lekcji w podanym czasie, uznaję się, że lekcja odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

14.Gdzie znajduje się regulamin chatterbox.pl

Regulamin chatterbox.pl znajduje się w stopce naszej strony www oraz pod adresem: http://www.chatterbox..pl/index.php?id_cms=3&controller=cms&id_lang=7


15. Czy mogę korzystać z platformy na smartfonie lub tablecie?

Tak, nasza platforma działa na urządzeniach iPad, Andorid i Blackerry.


16. Jak chatterbox.pl uznaje ewentualne reklamację?

Każda uzasadniona reklamacja rozpatrywana jest na korzyść klienta.


17. Czy otrzymam fakturę za usługi chatterbox.pl?

Tak, wystarczy, że poinformujesz o tym swojego lektora a my przygotujemy dla Ciebie fakturę.


18. Kim są nasi lektorzy?

Nasi lektorzy to specjalnie dobrana kadra specjalistów w nauczaniu i tłumaczeniu obsługiwanych języków obcych. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.


płatności i promocje

19. Jak mogę zapłacić za lekcje?

Płatności można dokonać za pomocą wygodnego, elektronicznego systemu płatności transferuj.pl


20. Jaka jest minimalna ilość lekcji, które można kupić.?

Minimalnie możesz kupić jedną lekcję.


21. Czy muszę płacić za cały semestr z góry?

Nie, jeżeli chcesz, możesz płacić za każdą lekcję osobno. Dzięki temu możesz łatwo kontrolować swoje wydatki oraz nie jesteś związany żadną umową.


22. Co zyskuje zamawiając jednorazowo więcej niż 10 lekcji?

Jeżeli jednorazowo zamówisz 10 lekcji lub więcej otrzymasz 5% rabatu na całe swoje zamówienie lub słuchawki z mikrofonem, które ułatwią Ci naukę w chatterbox.pl.


23. Co zyskuje gdy polubię chatterbox.pl na facebooku?

Znajomi mają taniej. Gdy jesteś naszym fanem na facebooku, otrzymujesz jednorazowy rabat 20% na jedną lekcję.

24. Co zyskuje gdy polecę chatterbox.pl znajomym ?

Za polecenie znajomego otrzymasz 20zł rabatu jeżeli osoba polecana dokona min 2 zamówień. Osoba polecana również dostaje 20zł rabatu na start.


25. Co zyskuje gdy stworzę własną grupę zajęciową?

Tworząć własną grupę zajęciową otrzymasz 10% zniżki na swoje lekcje.

 

26. Czy promocję łączą się?

Podane wyżej promocje nie łączą się.


lekcje

27. Jak zapisać się na bezpłatną lekcję demonstracyjną?

Nic prostszego, wystarczy zarejestrować się w naszym serwisie a następnie przejść w zakładkę „darmowa lekcja” znajdujące się w lewym górnym rogu naszej strony www. Następnie klikasz „kup” i oczekujesz na kontakt lektora.


28.Czy potrzebuje dodatkowego oprogramowania, aby móc uczestniczyć w lekcjach?

Do poprawnego działania platformy potrzebna jest przegłądarka internetowa posiadająca aktualną wtyczkę flash player dostępną do pobrania tutaj.Dodatkowo pomocnym programem może być skype.

29. Jak długo trwa standardowa lekcja?

Standardowa lekcja trwa 60 minut, nie mniej jednak czas trwania może być wydłużony do 90 minut lub 120minut w zależności od Twoich preferencji.


30.Co się stanie jeżeli spóźnie się na lekcje?

Jeżeli spóźnienie będzie większe niż 5 minut lektor nie ma obowiązku przedłużania zajęć.


33. Czy mogę zmienić lektora w każdej chwili?

Tak, w każdej chwili możesz to zrobić, kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 784 356 387 lub przez formularz


34. Co zrobić w przypadku problemów z zalogowaniem się do naszej platformy?

W takim przypadku należy kontaktować się z lektorem, bądź administratorem serwisu Tomaszem Regulskim pod numerem telefonu: 784 356 387 lub mailowo: tom@chatterbox.pl


35. Co zrobić w przypadku gdy moje łącze internetowe nie jest wystarczająco szybkie?

W takim wypadku, możemy zrezygnować z transmisji wideo podczas lekcji oraz korzystać dodatkowo korzystać z programu skype do komunikacji głosowej, co odciąży połączenie z naszą platformą.


36.Co zawiera raport, który otrzymuje po każdej lekcji?

Po każdej lekcji otrzymasz od nas raport zawierający sugestie co możesz jeszcze poprawić, listę słów z wymową  lub po prostu polecenie pracy domowej. Dzięki temu, możesz pracować samodzielnie co znacznie przyspieszy proces nauki.


37. Czy mogę dowolnie zmieniać godziny kursów?

Tak, jeżeli zrobisz to wcześniej niż 24h przed planowaną lekcją, możesz dowolnie modyfikować jej termin.Jeżeli masz pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi powyżej, prosimy o kontakt telefoniczny 784 356 387 lub przez formularz

chatterbox

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012 - 2019

Realizacja

spacestudio

softmine