Język hiszpański

75,00 

SKU: brak Kategoria:
Wyczyść

Język ogólny

Zależy Ci na systematycznym doskonaleniu języka ogólnego? Przygotowujesz się do egzaminu lub wyjazdu za granicę?

Ten kurs jest dla Ciebie. Przygotujemy Cię do wybranego egzaminu na każdym poziomie oraz poruszymy wszystkie wskazane przez Ciebie tematy z zakresu ogólnego.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby dlatego też nie korzystamy z gotowych kursów. Cenimy indywidualne podejście do słuchacza. Nasz lektor oceni Twój poziom i skroi kurs według podanych wskazówek. Przygotuje interesujące materiały oraz sprawi, że omawiany materiał zostanie przyswojony łatwiej i przyjemniej niż kiedykolwiek. Po każdej lekcji zostanie sporządzony raport informujący nad czym możesz pracować samodzielnie, aby znacznie przyspieszyć proces nauki.

Dzięki temu w krótkim czasie zaczniesz cieszyć się swoim rozwojem językowym. Będziesz rozumieć i mówić więcej. Z łatwością osiągniesz założony wynik na egzaminie a Twoi znajomi będą zazdrościć Ci akcentu. Cena za 50min lekcji.

 

Konwersacje

Znasz i rozumiesz dużo słówek ale trudno jest Ci wykorzystać je w mówieniu? Chcesz przełamać swoją barierę językową lub popracować nad wymową? A może po prostu zależy Ci na stałym kontakcie z językiem mówionym?

Ten kurs jest dla Ciebie! Nasi lektorzy z pewnością pomogą Ci zwiększyć bazę słów, których zaczniesz używać w rozmowie.

Miła atmosfera oraz niebanalne tematy konwersacji sprawią, że w krótkim czasie rozgadasz się i zaczniesz bezstresowo angażować się w rozmowy z ludźmi posługującymi się danym językiem. Po każdej lekcji, lektor przygotuje dla Ciebie raport zawierający listę słów, których wymowę można jeszcze poprawić. Dzięki temu wyeliminujesz swoje  błędy a Twoi znajomi zaczną zazdrościć Ci akcentu. Cena za 50min lekcji.

 

Kurs biznesowy

Pracujesz w środowisku, w którym wymagane jest posługiwanie się językiem obcym? Zależy Ci na zdaniu egzaminu z języka biznesowego? A może chcesz znaleźć lepszą pracę i potrzebujesz zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej?

Ten kurs jest dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani lektorzy przygotują profesjonalny i indywidualny tok nauki po to, aby oszczędzić Twój cenny czas i wysiłek. Podczas kursu ocenimy Twoje umiejętności i skupimy się na tym co jest dla Ciebie istotne.

Dzięki temu w krótkim czasie osiągniesz swój cel, co zdecydowanie przełoży się na Twoje wynagrodzenie. Nie zwlekaj, zapisz się na kurs językowy biznes. Inwestycja w swój rozwój to najlepsza inwestycja. Cena za 50min lekcji.

Dodatkowe informacje

Rodzaj kursu

Język ogólny, Konwersacje, Biznes